It costs PWR 7.50 to produce product H, per product. Product H is typically sold for 89.99. It costs 5.00 to package product H and 15 to deliver product H to customers.
PWR is currently selling faulty versions of product H from a defunct batch, (let's call this version product I), for 25% of the original price.
Which of the below options represent the correct inventory price for product I?
Buck
19 days agoAlfred
25 days agoBethanie
26 days agoGlenn
27 days agoEarleen
9 days agoArlene
2 months agoLinn
2 months agoJessenia
10 days agoNorah
24 days agoRosina
2 months agoArlene
2 months ago